Search
Şu an buradasınız: >   Kariyer Fırsatı

Sıradan bir iş yerine zorluklarla ve fırsatlarla dolu bir iş mi arıyorsunuz? AVANTAJKARGO.COM’a hoş geldiniz!

AVANTAJKARGO.COM tüm yeni mezun ve kariyer hayatına yeni adım atanlara; heyecan verici projelere katılma, üstünlük gerektiren zorluklarla baş etme ve sorumluluk alma fırsatları sunar – diğer bir deyişle meslek yaşantınızı başlatmanın doğru yolunu.

Yeni mezunlar için sunduğumuz programlar, bu zorlukların üstesinden gelmenizi sağlar ve sizi gelecekteki mesleki yaşantınıza en uygun biçimde hazırlar.

Profesyonel gelişiminizin bir parçası olarak, sizlere iş çevrenizdeki başarınızı garantilemek için gerekli olan yetenek ve bilgiye sahip olmanızı sağlayacak geniş çapta kurs ve eğitim olanakları sunuyoruz.

Özel eğitim programımızda yer alan birbirinden farklı uzmanlık, işletme bilgisi ve yetenekleri, liderlik, kişisel gelişim ve yönetim tekniklerine dair eğitim fırsatları sizlere kişisel gelişiminiz için sunmuş olduğumuz söz konusu olanaklardan bazılarıdır.

Ayrıca bize çalışanlarımızın potansiyellerini en erken sürede keşfetme olanağı sunan performans yönetim sistemimiz motiv8’i uygulamaktayız.. Böylelikle, sizi geleceğe hazırlarken gelişiminizi de destekliyoruz.

AVANTAJKARGO.COM İstanbul merkezli olup taşımacılık sektöründe çok çeşitli kariyer imkanları sunmaktadır. Çalışan olarak, başarılı ekip çalışması ile kendinizi kişisel ve mesleki açıdan geliştirme olanağı bulacaksınız. Birlikte gerçekten gurur duyacağımız bir şirket yaratmaktayız.

AVANTAJKARGO.COM’daki kariyer olanaklarını araştırabilir ve kendinize uygun pozisyonları bulabilirsiniz.

Kariyer Başvurusu

İsim

E-posta

Telefon

CV

Konu

Mesajınız

 

Nereden

Nereye

Gönderi Türü

Toplam Kg

Paket Sayısı

0850 480 34 440850 480 34 44
Bizi Takip Edin :